درباره ما

کیمیاگران تغذیه

مدیران شرکت کیمیاگران تغذیه با تجربه ای حدود ۱۵ سال فعالیت در صنعت دام، طیور و آبزیان در سال ۱۳۸۵ تصمیم به تأسیس یکی از مدرنترین کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و آبزیان گرفتند تا بخشی از نیاز کشور در این زمینه را برآورده سازند.عملیات مشاوره ای و مطالعاتی احداث کارخانه در سال ۱۳۸۵ آغاز و در سال ۱۳۸۸ به اتمام رسید که نتیجه آن تولیدو عرضه محصولات در سال ۱۳۸۹ به بازار بود. کارخانه کیمیاگران تغذیه در زمینی به مساحت ۱۶۰۰۰ مترمربع درشهرک صنعتی شهرکرد واقع شده و دارای کلیه امکانات مدرن و پیشرفته تولید، آزمایشگاه مجهزکنترل کیفیت و تحقیق و توسعه می باشد..

داشتن انبارهای متفاوت نگهداری ریزمغذی ها مواد اولیه و محصول از دیگر ویژگی های این شرکت می باشد و از طرفی جهت توسعه و گسترش شرکت نیز پیش بینی های لازم صورت گرفته است. مدیران شرکت کیمیاگران تغذیه دارای تحصیلات دانشگاهی در مقطع دکترای دامپزشکی می باشند و از حضور مشاوران و متخصصین، اساتید دانشگاه و شرکتهای معتبر اروپایی که در این صنعت صاحب نظر هستند بهره مند می باشند.

با استفاده از امکانات مدرن و تکنولوژی های جدید تولید از قبیل اکسترودر دو شفت(محور)، دستگاه پرس پلت سه کاندیشنره و روش ها و کنترل کیفیت محصولات اولیه و تولیدی در راستای کاهش هزینه های پرورش دهندگان و افزایش راندمان واحدهای پرورشی در نظر گرفته شده است. این امکانات درابتدای راه نقطه عطفی بر فعالیت تازه شکل گرفته شرکت بوده و اعتقاد به افزایش توان کمی و کیفی  تولید و رضایتمندی و اعتماد مشتریان ادامه مسیر را بر ما آسانتر می سازد.

اهداف و خط مشی

 

شرکت «کیمیاگران تغذیه» با علامت تجاری «KT» به ­عنوان یکی از بزرگ­ترین تولیدکنندگان خوراک دام، طیوروآبزیان در کشور، دستیابی به بالاترین بهره ­وری و کمترین ضریب ­تبدیل خوراک با به ­کارگیری پیشرفته ­ترین فناوری در طراحی و تولید، دستیابی به رضایت پایدار تولیدکنندگان و پرورش ­دهندگان به ­عنوان صاحبان واقعی شرکت، افزایش سلامت عمومی جامعه و دستیابی به توسعه پایدار شرکت را رسالت خود دانسته، و درهمین ­راستا، جهت­ گیری­های اصلی خود را به ­شرح زیر اعلام می­دارد :

افزایش تنوع ­وتعدد محصولات بارویکرد شناسایی انواع گونه ­های پرورشی دام، طیور و آبزیان.

شناسایی نیازهای تغذیه ­ای آبزیان و تأمین پایدار این نیازها درطی مراحل مختلف پرورش.

شناساندن بیشتر محصولات به بازار مصرف، با تمرکز بر مزایای تغذیه ­ای و ضریب ­تبدیل خوراک.

افزایش و تداوم کیفیت ­وسلامت ­غذایی خوراک ­تولیدی با به ­کارگیری استانداردهای ملی ­وبین ­المللی.

افزایش روز افزون رضایت مادی و معنوی مشتریان،پرورش دهندگان و دیگر ذینفعان شرکت.

 مسؤلیت اصلی اجرای این خط ­مشی و راهبردهای تعریف ­شده در آن برعهده اینجانب است و کلیه مدیران و کارکنان شرکت، مسؤولیت مشارکت و انجام وظیفه درمسیر تحقق اهداف کلان شرکت و اجرای برنامه ­های عملیاتی مربوطه را بر عهده دارند.

اهداف شرکت

سلامت جامعه در گرو تغذیه سالم است. تهیه غذایی که منجر به تولید محصولات با حداقل بقایای دارویی و آنتی بیوتیکی باشد ، از اهداف اصلی این شرکت بوده تا با این دیدگاه خدمتی به نسل های آینده کرده باشیم و از وقوع برخی بیماری های ناخواسته ممانعت بعمل آید

رضایت مشتریان در ابعاد مختلف از ارکان اصلی این شرکت به شمار می آید.

تولید غذای جدید منطبق با تکنولوژی مدرن جهان .

برطرف کردن نیازهای مشتریان که مرتبط با غذا باشد.

اعتماد سازی مشتریان .

کمک به حفظ محیط زیست چه در حین تولید محصولات شرکت و چه در زمان پرورش و عدم آلودگی هوا و آب

کاهش ضریب تبدیل غذا در مزارع با محصولات شرکت کیمیاگران تغذیه

در نهایت با استفاده از محصولات شرکت بتوانیم به پرورش دهندگان و تولیدکنندگان خدمتی کرده باشیم تا ایشان با کمترین هزینه ممکن محصولات با کیفیت را تهیه و به بازار عرضه نمایند.

کاهش میزان آمونیاک و نیتریت آب استخرها

.۱۰سرحالی و شادابی ماهیان و بهبود رنگ و زیبایی ماهیان و بهبود کیفیت گوشت ماهیان پس از صید.

.۱۱با توجه به موارد فوق و محاسبه هزینه های انجام شده در انتها استفاده از غذای اکسترو در اقتصادی تر و سود بیشتری را جهت پرورش دهندگان و سلامت بالاتری را برای مصرف کنندگان بدنبال دارد